Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Illinois

Illinois satılık emlak.

Kuzeyde Wisconsin, güneyde Kentucky, Iowa ve Missouri ile batıda ve doğuda Indiana ile sınırlar.

Illinois'de satılık emlak almakla ilgileniyorsanız, Illinois'in en önemli iki şehri olan Naperville ve Chicago'nun emlak piyasasını analiz etmek istiyoruz.

Naperville, Amerika Birleşik Devletleri'nde DuPage ilçesinde bulunan bir şehirdir, nüfus itibariyle Illinois'deki en büyük şehirdir.

Mayıs 2018'de, ortalama olarak, Naperville'de satılan emlak fiyatları Mayıs 2017'ye göre% 3,2'lik bir artış kaydetti.

Mayıs 2018 döneminde Naperville gayrimenkul piyasası geleneksel konut satışlarının% 97,7'sini oluşturuyor. Bu, 2018 Nisan'ına göre% 0,5'lik bir artış ve Mayıs 2017'ye göre% 0,8'lik bir artış. Geleneksel ev satışlarında artan harcamalar piyasa için iyi bir işarettir. Ev satışlarının daha yüksek yüzdeleri, daha yüksek satış ve haciz oranları pazar fiyatlarını artırmaktadır. Daha fazla haciz ve kısa satışlar piyasada, geleneksel evlerde bile piyasa fiyatlarını düşürüyor.

Illinois'de yeni bir ev ya da yeni bir mülk satın almak ister misiniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Illinois emlak piyasası bazen tahmin edilemez olabilir, bu da Illinois'de satılık bir mülk satın almayı karmaşık hale getirir.

Devlet genelinde, geçtiğimiz yıl içinde tek ailelik evlerin ve apartmanların satışı% 5,1 oranında azalmıştır.

Illinois'deki evlerin ortalama fiyatı bir yıl öncesine göre% 8.8 artışla 185.000 $ 'a ulaştı.

Yaz aylarında, pazarın satıcılar için harika olacağını ve Illinois'de satılık mülkle ilgilenen alıcılar için beklenmeyeceğini tahmin ediyoruz.

İlk çeyrekte, emlak piyasasında en sıcak yerler altı Chicago mahallesi ve bir düzine banliyödür.

Bunlar yaklaşık bir yıl önce konuştuğumuz durumlar: daha çok konut satıyor, 2017'nin ilk çeyreğinde olduğundan daha yüksek ve daha hızlı bir fiyat.

Düzinelerce başka yerde, Logan Meydanı ve Lakeview dahil olmak üzere birçok yüksek fiyatlı alanda cazip fiyatlar var. Diğerlerinde, satışlar kısmen, dar bir konut satışı envanterinden kaynaklanmaktadır. Bunlar arasında: Schaumburg, piyasada sadece bir buçuk aylık satışlar için iyi bir durum vardı.

Şikago şehrinde, güçlü mahallelerin çoğu güneyde, daha önce terkedilmiş arazilerdeki sıkıntılı mülklerin ve yeni yapıların geri satın alındığı yerdedir.

son yıllarda bazı alanları dönüştürdü. Grand Boulevard, etkileyici bir bina patlamasının yapıldığı Bronzeville'in bir parçasıdır. Mahalledeki yeni apartman dairelerinin satışları, geçen yıl içinde evlerin ortalama fiyatının neredeyse% 29'a çıkmasına neden oluyor.

Benzer bir şey, 90. Cadde ve Jeffery Bulvarı'nın güneydoğu tarafında, Calumet Tepeleri'nde gerçekleşiyor.

  •  
    Illinois’e taşınıyorum. Genişlet ve Illinois'de yaşa

        Ortabatıda, güçlü bir kültürel ve tarihi kimliğe sahip, bugün mini rehberimizin kahramanını belirliyoruz. Özellikle tüm cephelerde aktif ve gelişen bir ekonomiye sahip, yaşayan bir ulus. Illinois hakkında konuşuyoruz. evet Eh! Bugün bu ülke analizimizin hedefi olacak. Birçoğunuz sık sık al ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 20175

Satilik Diğer (Konut), Illinois, Alexander County, Danville, Danville Il

36,431,463.72TRY
Satilik
Diğer (Konut)

9290.3 m²
94 düşük gelirli kiralama birimleri. Çoğu SF evler - Bazı çoklu ünite. İyi kira geliri ve nakit akışı. Yerine profesyonel yönetim. Satıcı 12 ay için% ...
UNAVAILABLE
Cod. 15010

Satilik Çiftlik evi, Illinois, Adams County, Hoopeston, young & 6th

1,532,845.68TRY
Satilik
Çiftlik evi

166 m²
Midwest küçük bir güvenli toplumda büyük 2 araba garaj ile köşe çok üzerinde tamamen yenilenmiş iki katlı ev. Tüm aletleri dahildir. Yeni ısı, sıcak s...
UNAVAILABLE
Cod. 9686

Satilik Çiftlik evi, Illinois, Bond County, Peoria, 5918 N Roxbury Lane

4,585,107.86TRY
Satilik
Çiftlik evi

280 m²
Güzel yönetici Peoria, Illinois prestijli Northmoor Hills satılık ev. 4 yatak odası, 3 banyo, Merkezi klima, yeni çatı, yeni oluklar, yeni kapılar, ye...
UNAVAILABLE
Cod. 9553

Satilik Ev, Illinois, Boone County, Sringfield, Sringfield

2,237,056.62TRY
Satilik
Ev

114 m²
Yüzme havuzlu Florida ----> Evi. Uygun Ekstra! Florida yatırım sizin ya da bir zaman: Müşteriler, akraba, arkadaş ya da tanıdık onlara yardımcı olmakt...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB